Všichni jsou Targaryeni

18. srpna 2017 v 16:18 | ZuzkaLa |  Game of Thrones
To si tak projíždím různé teorie o tom, jak to celé skončí, že Ned žije a že Talysa je příbuznou Varyse (jo i to jsem našla). Ale nejhojnější jsou ty, jak je někdo Targaryen. Co vlastně potřebujete na vytvoření takovéto teorie?

1x nějakou postavu, kterou málokdo má rád (myslím v knize/seriálu)
2x zmínku z knih, o to, že ten dělat toto a že vaše postava to dělá taky
1x podobu na Daenerys nebo jiného Targaryena
1000x lidí co tomu věří

Přeju hodně štěstí při vytváření nové teorie. Níže si rozeberme tři teorie o tom jak je někdo Targaryen, které jsem na netu našla

Tyrion Lannister

Ok, pokud tam má být ještě jeden Targaryen, tak je asi Tyrion nejpravděpodobnější variantou. Vychází s draky, kdysi jednoho chtěl ( i když, kdo ne) a navíc se jeho matka prý vyspala s Aerysem Targaryenem. Taky má v knize jedno oko fialové, což je typické pro koho? Ano, Targaryeny. Navíc je trpaslík, což můžeme přikládat genetické vadě, například jako následek incestu. A kdo ho provozoval? Ano, opět Targaryeové. Poslední "pilíř" této teorie je, že draci jsou tři (no..) a on je třetím "dračím jezdcem." Na druhou stranu by to dopadlo jako velké klišé.Ale této teorii se nebráním. Tyrion s nevlastní sestrou Daenerys a synovcem Jonem vybojuje Západozemí a nastolí novou éru. Vypadá to pěkně.

Varys

Tak toto mi přide celkem jako blbost. Prý to má být potomek Aeriona Targaryena (starší brácha mistra Aemona). Základ této teorie je že si holí vlasy, aby nebylo poznat že je má stříbrné (opět typické pro Targaryeny). Že mu lorde neříkají jen tak na oko. Dále že jak ten kouzelník použil jeho chloubu na ten obřad, potřeboval to, kvůli tomu, že má královskou krev. Však znáte Shireenin osud. Ale dle mě je to blost. Větší klišé jak s tím Tyrionem.

Meera Reed

Ano i toto jsem na internetu našla. Že prý Lyana Stark porodila dvojčata, kluka a holku. Kluka si vzal Ned a holku Howlard Redd, který tam byl s ním. Lidé to dokazují podobným vzhledem Jona i Meery, téměř stejným věkem a pak tam bylo ještě něco, ale nedokážu si vzpomenout. To není zas tak klišé, ale už to tu jednou bylo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama